Sklady a skladová logistika

Hlavní skladové prostory společnosti LOGISTIC NETWORK s.r.o. o výměře cca 13 tis. m2 jsou situovány v Přerově u Olomouce, významné silniční i železniční křižovatce, v blízkosti důležitých průmyslových zón na Olomoucku. Mimo tyto prostory umíme operativně zajistit služby skladové logistiky v rámci celé České i Slovenské republiky.

Naše specializace v Přerově je skladování, manipulace a s tím spojené spektrum činností zejména hutního materiálu pro významné nadnárodní společnosti a obchodníky s hutními materiály. Naše skladové aktivity ale sahají i dále do oblasti jiných průmyslových a spotřebních komodit. V oblasti skladové logistiky nabízíme komplexní řešení v celém řetězci služeb, které vznikají při dopravě a manipulaci mezi dodavatelem, skladem a konečným odběratelem, samozřejmě vždy s důrazem na individuální potřeby zákazníka.

Všechny naše sklady v Přerově jsou přístupné kamióny i po železnici na vlečku zavedenou do krytých skladových prostor umožňujících komfortní vykládky i nakládky zboží a splňují nejpřísnější kritéria pro skladové hospodářství. Sklady jsou vybaveny veškerou potřebnou manipulační technikou, mostovými jeřáby do nosnosti 15 tun včetně břemenového magnetu a ramen, vysokozdvižnými vozíky do nosnosti 7 tun a pálící stolice pro dělení hutního materiálu plamenem, což je činí jedinečnými v celém Olomouckém kraji i přilehlém okolí.

Naše služby v rámci skladové logistiky

Veškeré skladovací operacepříjem, výdej, inventura zboží, optimalizace uložení skladových zásob

Denní manipulační kapacita skladů v režimu naskladnění/vyskladnění – 10 vagónů/30 kamionů

Vedení evidence ve skladovém programu Helios a možnost jeho adaptace na potřeby klienta, archivace dat

komplexní zpracování skladové dokumentace včetně příjmových a výdejových dokladů, vystavení proforma faktur, zpracování celních dokladů a denní počítačové zpracování evidenčních stavů. Na přání klienta vystavování dokumentace k jeho zboží jeho dodacími listy, jeho atesty apod.

Rozbalování, svazkování, kompletace a balení hutního materiálu do antikorozních folií

Třídění, kompletace, balení a příprava zboží pro expedici, výroba obalů

Dělení hutního materiálu plamenem (tloušťka od 4 do 200 mm) s přenesením značení (možnost ražby)

Provádění ultrazvukových zkoušek podle platných norem

Optimální nakládka zboží na dopravní prostředky včetně fixace

Překládky zboží vagón/kamion, resp. kamion/vagón

Ložení, vykládka kontejnerů

Celní sklad a vlastní celní deklarace

Logistika skladování skladová místa Logistika skladování skladová místa Logistika skladování skladová místa Logistika skladování skladová místa

Sklady skladová logistika uskladnění zboží a skladové prostory